| Stefancalin1997 a întrebat:

Buna seara. Am decis acum cateva zile sa fac un abonament la Vodafone pentru a-mi lua un telefon si pentru a ma porta din reteaua Orange, zis si facut. Constat de putin timp ca viteza internetului e foarte slaba, undeva la 5-10 mb, cu Orange aveam in jur la 30, asta in casa si in plus nu am VoLTE, se poate rezilia contractul fara plata celor 23 de luni ramase? Sunt dispus sa renunt la telefon si la numar.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu reclamatia la centrul Vodafone la care ai incheiat contractul si discuta cu ei!
Daca nu pot rezolva problema, atunci poti solicita rezilierea contractului.

| Stefancalin1997 explică (pentru Bula):

Și rămâne să plătesc telefonul in rate sau plata integrala?

| Bula a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Probabil integral.