| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara!
Am demisionat de un an jumătate din poliție, este vreo problema dacă nu am completat fisa de lichidare după ce am plecat?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal si legal fisa de lichidare trebuia intocmita de compartimentul de resurse umane.
Intereseaza-te acolo, cred ca au intocmit-o si trebuie sa fie la dosarul tau si sa-ti dea un exemplar.

| ionutjohn95 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Am primit-o de la resurse umane in momentul când am depus documentele de legitimare însă nu am reușit sa merg peste tot sa o completez deoarece județul unde am lucrat este la o distanță destul de mare de județul de domiciliu iar fisa de lichidare nu se făcea doar intr-o zi, cel mai probabil dura câteva zile, fapt pentru care nu am mai fost sa o completez