| User2 a întrebat:

Am trimis un colet ce continea un iPhone 5 perfect functional prin firma de curierat FAN courier si am trecut in descriere pe awb imei-ul ce se regasea pe spate, cutie si informatiile generale ale telefonului.Am primit refuz la colet precum ca acel client a refuzat telefonic si cand am mers sa-l ridic am constatat ca ambalajul era altfel fata de cum l-am trimis, iar placa de baza mi-a fost inlocuita cu una blocata icloud. Am facut multe sesizari la ei dar sunt cam doua saptamani si nu am primit nici macar un rezultat. Ma ajutati cu vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

0219551 ANPC suna maine la ora asta nu raspunde nimeni.

| User2 explică (pentru RobertMoon):

Multumesc mult de tot. Le explic situatia si le trimit si poze cu imei-urile daca e nevoie. Te tin la curentwinking

10 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te duci la un sediu si e cel mai bine sa vorbesti fata in fata cu cineva decat prin telefon, asa vor vedea ca esti serios si iti pasa.

| User2 explică (pentru RobertMoon):

Am mers. Au sunat si la orasul de destinatie si nu recunoaste nimeni nimic.

| RobertMoon a răspuns:

Atunci trebuie sa suni la Anpc maine, la ora asta e inchis si sa le spui ce s-a intamplat, ei sunt instanta suprema daca vrei sa o iei asa si veti decide impreuna ce faceti mai departe. A, si bu mai expedia colete cu Fan sunt nenorociti.

| User2 explică (pentru RobertMoon):

Ma poti ajuta cu un numar de telefon? Multumesc mult!

| RobertMoon a răspuns:

Ok, mersi ma ti la curent pare interesant.

| User2 explică (pentru RobertMoon):

Nu am rezolvat nimic. Au spus sa astept raspuns de la fan.

| RobertMoon a răspuns:

Cam greu merg lucrurile cand e vb de asa ceva. Din pacate.

| justjohn a răspuns:

Pff nu cred... unde a ajuns omenirea asta crying

| User2 explică (pentru justjohn):

Nu e prima oara cand se intampla. Am primit si rbs-uri cu bani mai putini dar acum e prea de tot.