| AndreiNV93 a întrebat:

Buna seara,
Eu impreuna cu iubita mea, muncim in judetul x. Ne putem deplasa unde avem domiciliul din buletin?
Si daca da, ce ar trebui sa bifam pe "declaratia pe proprie raspundere"?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ai adeverinta de la angajator. Pe declaratie poate fi punctul 1 care scrie clar. Nu ai citit-o?

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Nu a citit nimic.
Pe telefon are doar barfele de Facebook, Instagram si Wahatsapp. tongue

| AndreiNV93 explică (pentru Bula):

Ai raspuns la intrebare ca sa ce? Lipsa de activitate?
Zi buna!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, și prietenul meu a făcut drumu, l-a oprit i-a arătat adeverința de angajator și aia e. s-a răspuns pe pagina de Facebook a ministerului de interne că se poate realiza transportul spre ce domiciliu oferă conditii mai bune izolării.