| Freddy_Freddy_1993 a întrebat:

In data de 24 februarie, am avut un accident cu victima. Victima a fost f putin julita la cap. Era in varsta, 65-70 ani. A mers la spital si pe 5 martie a murit acasa. Am primit o dovada de 15 zile cu drept de prelungire, am mers la parchet, mi-a aprobat cererea de prelungire si mi-a dat ordonanta pe care scrie ca pot sa prelungesc 30zile. Politistul de la prelungiri dovezi, refuza sa o prelungeasca. Ce pot sa fac in aceasta situatie? Certificat grefa?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Sa cauti un avocat bun si vorbeste cu el si povesteste-i ce s-a intamplat cu victima in accident si o sa-ti spuna ce trebuie facut!