| Mihaella49822 a întrebat:

Buna seara! Pentru a lucra in Marea Britanie, cat ma costa viza? Unde se face?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1400£ firma care te angajeaza iti face viza si ea trebuie sa se inregistreze in baza de date cu tine. Daca schimbi locu de munca din nou 1400£ incepi de la 0. Ei nu vor sa piarda bani sansele tale sant mici. Daca vi ca doctor, asistenta ai viza permanenta pentru ca au nevoie in numar mare de personal medical

| Mihaella49822 explică (pentru mgtow):

Pentru un depozit.Eu am inteles ca e cateva sute de euro, nu atat de mult!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mihaella49822):

Cine ti a zis ca te costă cîteva sute de euro acela stie si unde se face viza, sau cel mai bine intreaba la ambasada Marii Britanii ei stiu cel mai bine.

| Mihaella49822 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mi a spus ca la guvern

| mgtow a răspuns (pentru Mihaella49822):

Nu conteaza in ce domeniu mergi, guvernu englez nu mai vrea sa auda de imigranti si a bagat bete in roate pentru cei care vor sa intre in GB. Pleci in alta tara

| Mopmop a răspuns:

Pentru depozit cauta direct agentii de munca specializate pe depozite. O zona ar fi in Milton Keynes.
Vorbeste direct cu agentia din UK. Daca stii engleza conversational iti explica ei direct ce trebuie sa faci.
Nu aplica la intermediari din Ro posibil unii sa fie tzepari.

| Mihaella49822 explică (pentru Mopmop):

Am deja o cunostinta acolo.Tot la depozit lucreaza, acolo ma voi duce.

| ionescuvasile007 a răspuns:

EEh, in anglea nu te duci la munca te duci la furat.