| RAWTEER a întrebat:

Buna seara tuturor. As dori sa imi enumerati cateva caracteristici ale democratiei. PERSOANA CARE enumera cele mai multe primeste funda.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Mita; inselatorie; minciuna; desfrau; incalcarea drepturilor omului; jaf; voilenta; viol; crima; bataie; salarii mizere; lene; lesbianism; homosexualitate, curvie si preacurvie; masochism si sadomasochism; avort; corupere de minori; sex de la 12 ani; sex cu copilul tau; sotie violata; parinti violenti; copii drogati; conducatori de stat, guvernanti si politicieni in care nu mai ai incredere; politisti si judecatori corupti -care fac orice pentru bani; certuri si scandaluri in familie; lipsa de educatie in familie; lipsa de dragoste; copii urâtori de părinți; părinți urâtori de copii; violenta in scoli; maidanezi lasati liberi pe strazi; inmultirea divorturilor; inmultirea crimelor; ura rasiala; ura fata de Dumnezeu; injurii; vocabular murdar...

Trebuie sa ma duc sa ma culc -ca asa nu mai termin nici pana maine dimineata.

| stpu a răspuns (pentru anonimg):

Pe langa faptul ca habar n-ai ce inseamna "caracteristici ale democratiei", individul care ti-a dat funda e la fel de imbecil ca si tine, chiar daca avea pretentia de a invata ceva. Nu stiu cum v-ati gasit, dar ar fi perfect sa va incuiati amandoi intr-o camera si apoi sa ziditi din interior usa si fereastra.

| anonimg a răspuns (pentru stpu):

Pentru ce esti suparat? Nu stii ca cine ajunge primul acela castiga?
Exista doar un singur lucru bun al democratiei: libertatea religioasa. Dar si aceasta este privita rau de catre multi oameni ai societatii de astazi. Ziua cand aceasta libertate va fi eliminata din toate constitutiile statelor de pe pamant nu este departe...

| stpu a răspuns (pentru anonimg):

Eu nu ma aflu in nici o competitie ca sa castig ceva...
Problema e ca tu habar n-ai ce e democratia. Ai insiruit niste bazaconii pe care acest individ probabil le-a crezut si le va spune altor indivizi. Din pacate va pica de imbecil... Daca tu asta crezi ca inseamna democratia, atunci esti la fel de inteligent ca pensionarii care tot urla ca vor pensii mari. Nici macar nu stii cea mai pretioasa caracteristica a democratiei: SEPARAREA PUTERILOR IN STAT.