| Ch3nZzzo a întrebat:

Buna seara, va rog sa ma ajutati! In fiecare zi am tangente cu niste tigani din la mine din oras..Eu nu le fac nimic ba chiar incerc sa ii evit atat eu cat si prietena mea..Se i-a de noi din orice nimic chiar zilele trecute a luat o palma la fund de la uni cand venea de la scoala..Am depus 5 plangeri la politie dar nu le fac nimic zic ca le da doar o amenda si eu cred ca sunt pe mana cu ei.Au zis ca au 30 de plangeri si ca ei mai mult decat sa le dea o amenda de 200 lei nu are cum ca zic ca doar atat pot face..Si oare cand o sa faca mai mult cand o sa baga cutitu in cineva si o sa moara atunci? Prima data a fost cand ei au sarit cu cutitu la mine am fost si politia doar o amenda si bine inteles nu au platit-o si tot asa in fiecare zi..Va rog sa ma ajutati m-am saturat zi de zi la politie si nimic. Mereu de mine si de prietena mea se iau in continuu.va rog ajutati-ma unde sa ma duc mai departe ce sa fac, ma omor numai rezist.

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

E simplu, muta-te in alta tara! In Romania oriunde te vei duce politia e in intelegere cu gastile de bronzati.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, fa-ti si tu prieteni.