| Spenser a întrebat:

Bună seara! Voi ce părere aveţi despre noul nostru preşedinte Klaus Iohannis? Părerea mea este că este un om mult mai serios decât Victor Ponta şi cel puţin acesta a ştiut Imnul României.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Despre domnul Klaus Iohannis am ajuns să am o părere din ce în ce mai bună, pe parcurs ce îl studiat. Acum pot să spun cu certitudine că am ajuns să îl respect şi sunt mândră că îl avem ca preşedinte. Cred că va fi un exemplu bun pentru toţi şi va îmbunătăţi situaţia din România şi percepţia străinilor despre ea (în timp).

| Spenser explică (pentru NOname):

Sunt de acord cu tine, ce să mai zic, sper trăim mai bine de acum încolo.
O seară faină să aihappy

| NOname a răspuns (pentru Spenser):

De asemenea. Mersi. : )

| Spenser explică (pentru NOname):

happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte buna, cred ca este cel mai curat om politic, problema e ca omul asta are nevoie de oamenii ca el, el din pacate nu poate sa fie si guvern sa conduca totul, ar fi bine ca forumul german sa fie in guvern, atunci chiar ar fi foarte bine

| OnuOnulică a răspuns:

Sincer sa fiu el merita cel mai mult acest statut de presedinte.
Eu sincer chiar ma bucur pentru el love struck
Si doresc sa nu ne dezamageasca. Oricum, are respectul meu si a multor romani din tara asta pana acum. Sper ca si peste 4 ani sa am tot aceeasi parere.winking

| Fatamuntilor a răspuns:

Un OM cu bun simt, serios, modest si cu simtul responsabilitatii.
Sibiul a dat un adevarat ROMAN, poate mai patriot decat multi dintre noi!
Faptul ca are origini nemtesti NU are nicio relevanta.Si nici nu e primul conducator de stat care are asfel de origini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un om foarte de treaba, cinstit, inteligent si simpatic.
Ma bucur foarte mult ca a ajuns presedinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa cred? Nu ma reped sa il pup in dos doar pentru ca e neamț si ca a ieșit aseară președinte.
S-ar putea sa ne reprezinte mult mai bine decât a facut-o Băsescu, macar sa nu mai stea nici un alt diplomat cu fundul la el așa cum stăteau la Base. Din păcate vine dintr-o formațiune politica ce nu ma umple de încredere, ba chiar tind sa cred ca este băgat la înaintare. Un fel de fraierica. Sper din toată inima sa ma înșel!

| AdrianaBacescu a răspuns:

E un om destul de serios, bine a stiut imnul Romaniei decat Ponta si Udrea.
Asta si Amartiei da oamenii nu Brinza sau nu mai stiu cine.