| Marialexa95 a întrebat:

Bună seara! Vreau să mă înscriu la școala de șoferi.
Menționez ca am mai fost înscrisă în urmă cu 7 ani, însă nu am reușit să obțin permisul, am fost înscrisă în județul Olt iar acum vreau să mă înscriu în județul Dolj.
Întrebarea mea este :
Dacă instructorul sau oricine altcineva va avea acces la aceste informații?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni ca tu ai mai facut o scoala de conducere in urma cu 7 ani si n-ai reusit la examinarea pentru obtinerea permisului.
Acces la baza de date respectiva are doar politia rutiera si nici pe ei nu-i intereseaza situatia, de altfel n-are nici o relevanta legala.

| Marialexa95 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc frumos! Era o informație care mă ajută drept încurajare consider ca dacă știu, atât instructorii cat și polițiștii cumva te consideră inapt și te descurajează

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are acces decat politia, si daca ar avea ce importanta ar avea?

| Marialexa95 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc frumos! Era doar o curiozitate, mă interesa în ideea în care instructorii ( unii dintre ei cel puțin cel pe care l.am avut eu în urmă cu 7 ani )sunt mai misogini și consideră ca femeile nu au ce căuta la volan și poate dacă ar ști asta m.ar descuraja