| lya18 a întrebat:

Buna si la voi a castigat tot primarul din partea USL?
Eu cred ca s-au aranjat voturile(la noi in oras) pentru ca nu prea cred sa-l fi votat multa lume tot pe fostul primar dupa ce se stia la cat a furat si cate si a facut.

Răspuns Câştigător
| ramona30 a răspuns:

Pai tocmai de-aia a si castigat, pentru ca a furat si a avut bani ca sa cumpere voturile. Si la mine la tara exact la fel s-a intamplat, primarul in functie excrocul excrocilor, a castigat cu peste 70% pentru ca a avut sprijin logistic extraordinar.
Aceasta este Romania si este o rusine faptul ca aceasta tara inca mai exista.