| Ukaya a întrebat:

Ce sanse as avea sa ajung primar la mine in sat din partea aur sau din partea usr? Acum primarul e un hot de la psd

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne detalii și-ți dăm apoi pronosticul!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrei sansele în procente, după cum te prezinți prin felul în care pui întrebarea? Zero.

| doctorandus a răspuns:

Si hotia e o arta, si se-nvata greu.

| Celcestietot a răspuns:

50-50

| cfrtobias a răspuns:

Ce intrebi pe TPU? ar trebui sa stii fara intrebari pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

TU ne întrebi pe NOI, niște necunoscuți ce șanse ai avea să fi primar în satul tău, fără să ne dai NICIUN alt detaliu despre tine?
Ce lucrezi, ce studii ai etc...lucruri de ăstea 'neimportante'... Și totuși, vrei să fi primar?¿

| Ciprian09 a răspuns:

Eu cred ca tu, totuși te plictisești ca nu ai vreo mașina la verificat, dacă ești într-adevăr mecanic, cum spui! dacă nu e asa, cred ca ai nevoie de ajutor de specialitate.pacat ca nu este funcția de Block aici! nu înțeleg de ce ți se accepta de către admini întrebările astea idioate pe care le pui non stop, dar în fine! lasă adresa ca fac și eu mutație sa te votez!

| Werrich a răspuns (pentru Ciprian09):

Este functia "Ignora utilizator", imediat sub "Trimite-i un mesaj"
https://www.tpu.ro/utilizator/abuast

| yungandreigawd a răspuns:

Clar, niciuna. continua sa stai pe TPU.