| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt din Targoviste.
Am inceput sa vb cu o fata din America cunoscuta pe o aplicatie, eu am 18(aproape 19) iar ea 14 (nu stiam pana la final).
Noi vorbeam pe snap deci mesajele s-au sters, nu a salvat nimic decat 3 clipuri cu mine cantand la vioara (dar nu mi se vedea fata), apoi a dat block.
Pana atunci vb si mi-a zis sa-i dau un nud si i-am dat si dupa m-a rugat sa vb dirty si am zis ok, mesajele astea s-au sters, apoi am zis prima replica, a vazut mesajul si a salvat in tel clipurile cu muzica cu mine.
Ea crede ca stau in Spania, ca-s spaniol.
Poate sa ma raporteze la politia americana sa zica ca i-am dat nuduri si sa intervina si ei? Chiar daca ea n-are dovezi? In Romania nu exista o lege despre asa ceva cu nudurile si sexting, decat pe partea de santaj, iar cand vine vb de act sexual e minim 16 (ceea ce mna noi n-am facut) dar cu nudurile e ceva common intre adolescenti (ei fiind considerati intre 13-19),also mi-am sters si contul de snap, sunt anonim. Isi poate bate garda americana capul cu o chestie de genul, poate sa zica aia uite domne asta e a dat nuduri (chiar daca n-are dovezi decat clipuri cu mine cand cant)? Cer seriozitate si dau funda, vreau sa stiu daca are rost sa-mi fac griji pentru ceva arest ca ea era minora(in ciuda a tot ce v-am zis pana acum si lege si tot)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii sigur ca n-o sa reclame nimic la politie si oricum, chiar daca ar reclama, nu au ce-ti face, daca situatia este asa cum ai descris-o.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Si nici nu cred ca si ar bate ei capul cu o tampenie d asta intre adolescenti

| doctorandus a răspuns:

Daca era o teapa de la FBI o sa ai probleme. A da, mai exista tepari care-ti cer nuduri si pe urma te santajeaza cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Era reala ca i-am zis sa dea poze dif cu fata cu arata un deget/doua si dupa i-am zis sa stea intr o pozitie gen yoga just to make sure, ca sa ma asigur ca i reala, iar ss n a facut, n avea nimic, a deschis poza si s-a sters mesajul, also nu cred ca fbi isi pierdea timpul sa vorbeasca cu unul "din Spania"

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Si nu cred ca sta fbi pe siteuri internationale,ca nu pot sa aplice legea in alte tari sau asa, daca era cv in care se gasesc numai oers din america si tu zici ca esti american, asta e alta pov care nu se potriveste cu a mea, daca era cv numai intre americani atunci da, dar acum sunt ocupati cu chestii mai imp, sa i prinda pe pedofili nu un pustan care vorbeancu o pustana laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Si nu stau nici pe tinder, mie era sa nu inventeze o poveste random ca mama un spaniol mi-a dar nudes arestati l

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

@ioanadelasal tu ce crezi cu fbiul

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici FBI nu se ocupa cu asemenea prostioare.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

De man in the middle ai auzit?