| anonim_4396 a întrebat:

URGENT, i-am trimis uneia din America un nud, eu am 19 ea 14(nu stiam ca are atata si ea nu stie ca am atata),conversatia s-a sters,eu am intrebat-o daca pot,ea a zis da,asa ca am trimis, apoi a salvat o poza cu mine (nu cu fata, ii aratasem un tricou pe care-l purtam ca era cu un personaj de ne placea amandurora) si a dat block. Pot sa patesc ceva pentru ca am trimis un nud unui minor din America? Se complica politia cu cineva din alta tara? Ea stie ca-s din Europa atata tot, isi bate garda capul cu doi adolescenti? Nu am salvat nuduri cu noi(bine ea n-a dat, doar a vrut unul de la mine, asa ca "distribuire de pornografie cu minori"nu exista, chiar daca nu faceam asta si nu a fost nici santaj) asa ca intrebarea mea e, pot sa fiu pedepsit pentru trimiterea unui nud nesalvat de nimeni facut de catre mine? Poate sa mearga la politie si sa zica uite asta a dat un nud? Sunt ff paranoic pentru simplul fapt ca a salvat o poza cu mine normala (adolescent esti intre 13-19 ani) se pedepseste cu legea simplul fapt ca am trimis o poza cu acordul ei? Nu e penetrare sexuala cu un minor care se pedepseste cu parnaie sau asa sau redistribuire de nudes la alte personae.
Plsss dau funda, vreau sa ma asigur ca n-am de ce sa imi fac griji(tipa era reala 100%) block poate insemnanca pur si simplu nu vrea sa mai dea atentie nici macar la atat? Ce parere aveti, sa stau chill?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit ca nu se va chinui aia din SUA. Ti-a dat bloc si gata. Oricum, trebuie sa fii foarte lipsit de gandire sa faci asa ceva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ea. Daca vrea sa te bage in belele, cred ca poate. Daca nu afla nimeni normal ca o sa fie ok.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai in ce belele sa ma bage daca n are dovezi

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca nu se va chinui aia din SUA. Ti-a dat bloc si gata. Oricum, trebuie sa fii foarte lipsit de gandire sa faci asa ceva.