| Amariei_Nico_1995 a întrebat:

tatal meu a murit (el a fost pensionar ) si mie mi-a ramas pensie de 475 lei ...mama nu are nici un venit este casnica, credeti ca pot beneficia de bani aceia de liceu (sunt in clasa a 9-a )

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti beneficia de "Bani de liceu" deoarece venitul lunar pe membru de familie este mai mare de 150 lei (475:2=237,50).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani de liceu nu stiu, dar bursa sociala o primesti.

| RaduLeo a răspuns:

Depinde de liceu. Nu toate liceele au acelasi buget. Cel mai bine ar trebui sa vorbesti cu dirigintele/diriginta ta despre asta.

Bafta!