| Monyyyyy a întrebat:

am luat sala cu 22 puteam sa fac mai mult, dar de emoții ca mulți au picat și plângeau am fost stresată. Politistul nu ma va pică dacă am 22 nu? Am auzit niște vorbe ca-i pică pe cei cu 26 acum nu stiu, zic sa nu ma pice ca am luat la limita.In 10 Septembrie m-am programat deși am vrut sa schimb ca am uitat ca încep școala și a spus ca nu pot.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta cu cate puncte ai luat sala, ca traseul nu se puncteaza sau depuncteaza in functie de sala, ci depinde de tine, de cum executii comenzile politistului, care te examineaza.
La fel de usor ii pica si pe aia cu 26 de puncte, daca nu executa comenzile corect.

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mda sa avem succes atunci laughing si eu tot pe 10 sunt programat.Ca dracu cu scarbosi astia de politai, mi-a vorbit ala ca la ultimu om.Mama lui de inapt.Asa's politisti, nu degeaba se fac glume pe seama lor ca seamana cu garcea, nu? capu sus, o sa fie bine. Eu am picat sala prima data cu 20, apoi am luat-o cu 24. Deh baietel silitor cica am mancat pe paine chestionare laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ba poti schimba data, dar nu inainte de 10 sept, ci dupa data asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vei conduce bine vei trece
daca nu vei conduce bine, vei pica.

si cam atat

| Freya1 a răspuns:

Ce treaba are politistul?
Sti sa conduci? Sti regulile de circulatie? Condu cat de bine poti si sti si treci.Esti habarnist si nu sti care e frana si acceleratia pici si.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Politistul de la oras nu poate sti cu cat ai luat decat daca iti este scris pe dosar numarul de puncte.
Mie mi-a scris doar "Admis" pe dosar, asa ca polististul n-a avut cum sa stie cu cat am luat.

| Dyalema a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ba da scrie. Acum am fost și eu să mă programez pentru traseu și am foaia în mână, cea pe care scrie tot ce am făcut la sală și la traseu adică punctajele.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Dyalema):

Nu pe foaia care iti ramane tie, ci pe dosarul pe care il duci inapoi la scoala de soferi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Dyalema):

Pe dosar poate sa scrie, dar nu-i obligatoriu.

| mastadont a răspuns:

Poți să ai și 26 la sală dacă la traseu nu te descurci tot te pică. Dacă ai luat sala trebuie să te concentrezi doar pe oraș de acum, nu trebuie să îți mai faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nici măcar nu se uită cu cât ai luat-o.
Teoretic poți să schimbi dacă vorbești cu șeful Serviciului de Permise, dar n-are sens.

| gheorghe699 a răspuns:

Stai linistita, relaxare pana in 10 sept,totul va fi bine, ai sa vezi, dar trebuie sa fii calma, sa nu te grabesti, poti spune ca greul a trecut, bafta! sa ne intalnim in trafic.

| Dyalema a răspuns:

Nu are importanță. Ar trebui să fie examinatorul bătut în cap să facă asa ceva!

| Ha0t1c a răspuns:

Sunt tot aceleași intrebari ca cele de pe aplicația drpciv sau sunt diferite asa cum am mai auzit?