| nastaseelenacristina a întrebat:

am o problema in legatura cu reabilitarea blocului meu, atat eu cat si majoritatea vecinilor am refuzat daramarea balconului, balconul fiind inchis cu termopan (al meu inchis chiar in decembrie anul trecut) mi s-a spus ca e ok numai sa fie inchis, dar astazi am primit instiintare eu si alti vecini sa ne prezentam la primarie sa dam explicatii. Nu mai inteleg nimic

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mergeti toti la primaria localitatii si o sa aflati despre ce este vorba, o sa intelegeti si veti lamuri situatia.