| FlotentinaDragalasa a întrebat:

TPU! Am si eu cateva intrebari....asi vrea sa dau la liceul militar Tudor Vladimirescu ( e in Craiova ). Puteti sa imi spuneti si mie cu ce medii se intra, ce fel de probe ( sportive ) se dau, ce subiecte se dau? Asi dori cat mai multe informatii!

1 răspuns:
| VanilieCiocolata31 a răspuns:

Din cate stiu eu... orice liceu alege elevi cu media peste 8, 00.Asa ar trebui sa fie
Legat despre subiectele ce ar trebui sa ti le dea, nu prea stiu....imi pare rau, dar cu asta nu te pot ajuta.Iti poti intreba cuniscutii sau rudele daca stiu acestia o cale.
Ei bine, sper ca ti-am fost macar cu putin de ajutor.
Noapte buna si imi cer scuze ca te-am deranjat în acest moment...