| AlexExxz a întrebat:

Bună TPU, Dacă am 8 clase și am început școala de șoferi și mai am de dat doar examenele și gen acum din data de 1 se baga legea de 10 clase, mai pot continua cu permisul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

NU A EXISTAT si NU EXISTA o asemenea lege, astfel ca NU ARE ce sa intre in vigoare de la 1 iulie. Sunt doar prostii debitate de cativa ani de diferite site-uri cu stiri false.
Asa fiind poti da linistit testele teoretic si practic.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce apare zilnic acesta intrebare cu legea cu 10 clase cand nu exista nicio astfel de lege. nicio stire care anunta lucrurl asta nu precizeaza si articolul

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

O dau pana si pagini de politie rutiera...