| anonim_4396 a întrebat:

Daca am telefonul pe abonamentul cuiva, acea persoana poate afla cu cine am vorbit, nu? Cum pot face sa nu aiba acces la aceste detalii, exista vreo posibilitate?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Titularul abonamentului poate solicita situatia convorbirilor si tu nu poti interzice aceasta, neavand nici o legatura legala cu firma de telefonie.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate, este doar abonamentul lui si trebuie doar sa se uite in factura care-i vine de la furnizorul de telefonie si vede unde s-a facut fiecare apel, catre cine, cate minute, cate mesaje samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar putea sa ceara un desfasurator daca el e titularul abonamentului

| Ironwin a răspuns:

Da, acel cineva poate vedea cu cine ai vorbit, mai exact doar numerele de telefon nu si numele persoanelor. Nu ai cum sa restictionezi accesul lui la aceste date, singura varianta este sa treci abonamentul pe alt nume.

| 12Gabriela3456 a răspuns:

Seteaza parola