| Puffy23lvSoparla a întrebat:

Hey! Am folosit cartela cuiva pentru a vorbi cu o prietena mai demult si am vorbit de pe telefonul lui[are nokia]. El a afla mesajele pe care le-am dat eu desi eu le-am sters. le-am gasit la "rapoarte remitere". Ieri am vorbit de pe telefonul meu, dar cu cartela lui bagata in el. E vreo posibilitate sa afle mesajele? E in Vodafone.Si daca da cum pot impiedica asta? Va rog dati-mi maim ulte detalii.Multumesc anticipat.batting eyelashes

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, dar tu de ce esti fraierica si suni de pe cartela lui? asa a patit fiica mea, can a avut primul ei prieten a mea numai avea minute, sa" oferit"buna ei prietena sa il sune dupa tel l ei, apoi stupoare, gagica suna, si vb cu acel baiat, pana cand au devenit iubiti, deci vezi ce consecinte pot urma, s-au poate o suna pe prietena ta si ii vorbeste urat, s-au ii va trimite si el mesaje obscene, ceva de genu, daca nu ai sters mesajele, nu cred sa le vada doar daca sau salvat la el in cartela, deci nu ai cum sa stii...wave

| PinkPanther a răspuns:

Incearca sa nu mai te folosteti de telefoanele altuia.

| natalia_7677 a răspuns:

Buna nu poate vedea mesajele trimise pentru ca se stocheaza pe tel iar cele primite pe cartela uneori. deci relax;-)

| Chirila_5951 a răspuns:

Nu are cum sa vada mesajele deoarece mesajele trimise sunt pe telu tau.