| nastaseelenacristina a întrebat:

daca cineva vrea sa vina acasa din Anglia in Romania, unde sta 2 saptamani in izolare, la el acasa sau unde vor autoritatile?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este obligatoriu carantina de 14 zile.
Si nu-i din cauza catorva prosti, ci din cauza pandemiei globale.

| nastaseelenacristina explică (pentru Violleta2022):

Nu e vorba de asta, ma referam ca inainte puteai face 14 zile carantina la domiciliul tau acum te trimit in carantina la centrele lor

| Wr3nch a răspuns:

Unde vor autoritatile. Deja s-a vazut ca lumea nu e in stare sa stea in casa desi li se cerelaughing

| nastaseelenacristina explică:

Asa e din pacate pentru cativa prosti patimesc si ceilalti