| Ciprian_Păscălin_1979 a întrebat:

detin un bar si a izbucnit o altercatie dintre 2 indivizi. Conflictul a inceput in felul urmator: victima statea si bea berea si a fost atacata de atacator care i-a dat cu sticla in frunte si i-a crapat arcada. Victima a ripostat si batut atacatorul.

Iar eu am distribuit continul prin messenger. Incalc vreun drept de autor avand in vedere ca l-am filmat cu camerele de supravegere de la bar?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce drept de autor sa incalci, avand in vedere ca tu esti autorul.

| funnymind a răspuns (pentru Ioandelasal):

Maestre, in primul rând vă salut cu respect! Sunt Kronstadt.
Am citit răspunsul dvs. și... cum adică el este autorul? happy

| funnymind a răspuns (pentru Ioandelasal):

Mno, se vede că sunt obosit, mama ei de muncă. Normal că ele este autorul? Mie îmi fugea mintea la autorul agresiunii. happy

3 răspunsuri:
| funnymind a răspuns:

Incalci alte drepturi, dacă înregistrarea nu ai trimis-o pe adresa organelor abilitate.