| fearlessss a întrebat:

Exista vreun magazin online de unde sa poti cumpara arme fara permis si fara sa ai peste 18 ani?

13 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Nu, e ilegal!winking

| trolololo a răspuns:

Ce arma vrei ma cap de sfecla? Se împuști pe alții. Crezi ca sunt jucării? Al naibii de copil obosit.

In Deep Web nici nu bagă aia in seama capete pătrate, se plătește cu bitcoin acolo. Programele de ascuns IP sunt inutile.

Faci parte cumva din etnia aia de care toți vor sa scape?

| fearlessss explică (pentru trolololo):

Nu nu fac parte dar dupa limbajul tau, tu chiar faci parte.Da ma vreau arma..cum ar fi daca toti ar avea? eu zic ca cel putin 50 la suta din crime nu ar mai avea loc pentru ca ar exista aparare legala..si vr arma pentru ca in momentul actual sunt niste traficanti de organe prin orasul meu si mi ar strica un pistol.Asa ca taci dracu de copil frustrat!

| trolololo a răspuns (pentru fearlessss):

Ii bagă pe mama ta și pe tac-tu la pârnaie dacă folosești arma aia. big grin

| Andrei900Boss a răspuns:

Exista un site dar ai bitcoint? poti cumpara arme ilegal dar aia nu o sa fie prins ca vine din afara. si in plus sunt Anonimi poti cumpara cu bani virtuali arme si iti trimit acasa se numeste deep web poti cumpara buletine acte ilegale assassini etc...

Răspuns utilizator avertizat
| ρίтιкa a răspuns:

Nu cred ca exista si ddaka ar exista ar fi ilegal si daca esti prinsa primesti o amenda mare

| xPoc a răspuns:

Nu nu sunt, daca vrei sa iti iei arme albe trebuie sa cauti tot la magazine neautorizate ori sa cauti pe cineva care are si vrea sa il vanda...astept o funda

| fearlessss explică (pentru xPoc):

Ai idee de vreun magazine neautorizat? eu am citit doar despre acel internet ascuns deep web de pe care poti lua multe, da e complicat desi am program de ascuns ip-ul.

| xPoc a răspuns (pentru fearlessss):

Imi pare rau dar nu cunosc nici un site

| DaRedDeviL a răspuns:

Magazine nu prea exista, dar depinde si ce arma vrei de exemplu o sabie o poti cumpara fara permis dar un pistol nu prea daca vrei sa cumperi le cumperi pe sub mana Viziteaza vitan cauta bine pe akl si intreaba sigur gasesti ceva bafta

| Rocky4 a răspuns:

Arme adevarate sau arme de softair?