| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU mi-am depus cv la penny market ca lucrator comercial un job part-time cu 2 ore ca sa mai si trec pe la facultate cine stie in cat timp imi va da un raspuns daca ma angazeaza
ps: este posibil sa angazeze pe cineva cu studi superioare mai mari ca ale mele pana termin eu faculta relati internationale

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

În 2 săptămâni sau mai repede.

| vladionut94 explică (pentru Țoglă):

Mersi happy si daca nu suna inseamna ca nu selectat sa ma duc la interviu

| theodorafemme2001 a răspuns:

La penny, daca tocmai au deschis un magazin nou, exista sanse de 97% sa te angajeze.