| MrMaloneSV a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca vreau sa ies cu catelul meu husky in oras ce acte imi trebuie?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai nevoie de acte, doar de lesa si botnita. Cainii Husky nu intra in categoria cainilor periculosi sau agresivi.

| MrMaloneSV explică:

Aha multumesc dar stiam ca parca am nevoie de carnetul de sanatate?

| caramela a răspuns (pentru MrMaloneSV):

In cel mai rau caz sa ai o pungulita si maturica pentru mizeriehee hee asa e legeatongue cat despre acte, doar daca parasesti tara.
O seara frumoasa sa aihappy

| Ioandelasal a răspuns (pentru MrMaloneSV):

Nu este nevoie.

| MrMaloneSV explică:

Mersi la fel da ce ma cauta daca am punga?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru MrMaloneSV):

Nu dar daca cainele tau isi face treaba pe afara prin iarba trebuie sa o strang 1. din bun simt 2. primesti amenda daca te vede nenea politai happy