| lefterioan a întrebat:

Buna TpU. Vineri mi s-a facut referat cu scaderea notei la purtare pentru un harlem shake in scoala (eu am fost primul care a inceput dansul) vreau sa stiu cum pot scapa de referat au fost noua elevi dar numai eu cu un coleg am luat eu 3 punte el 2 cum pot rezolva problema? funda pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Atunci e,, naspa'' cum spuneti voi... POATE a vrut sa va sperie. Vorbeste cu parintii tai, ca sa vorbeasca cu dirigul.Mai bine risti o pedeapsa acasa decat nota scazuta la purtare, nu?

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să discutați cu directorul școlii, cine va pus să faceți așa?

| lefterioan explică (pentru Azµre):

Nu vreau sa am de-a face cu directoarea nu are cum să mă înțeleagă doar să semneze în continuare referatul..Nu ne-a pus nimeni să facem asta doar a fost o nebunie pe moment.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai de ce tocmai in scoala? Auzisem de dansul asta care au,, innebunit'' adolescentii. Cine a facut referatul? Diriginta? Ai incercat sa vorbesti cu ea? Tot vine 8 martie.Cu un cadou nu sugerez nimic....sa nu sune a mita.

| Unicucebeea a răspuns:

Doamnee laughingDe ce s-a luat de voi pentru dasnsul asta? laughingCare e problema. Va zis macar raised eyebrows Ce stupid. Bine ca nu ba da afara pentru macarena imediat.

| lefterioan explică (pentru Unicucebeea):

Nu știu de ce s-a luat... Poate le e ciuda că pe vremea lor nu exista așa ceva.

| lefterioan explică:

@Angycut referatul l-a făcut dirigul adică încă nu l-a făcut urmează să-l facă

| lefterioan explică (pentru Fatamuntilor):

Am rezolvat problema oricum mersi mult de răspuns happy Meriți fundiță tonguehappy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru lefterioan):

Cu drag! Si eu pentru fundita!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru lefterioan):

Atunci e,, naspa'' cum spuneti voi... POATE a vrut sa va sperie. Vorbeste cu parintii tai, ca sa vorbeasca cu dirigul.Mai bine risti o pedeapsa acasa decat nota scazuta la purtare, nu?

| VandContMT2 a răspuns:

Ai gresit categoria dar oricum nu te pot ajuta cu nici un sfat