| Alexluchi20 a întrebat:

Buna.Voiam sa va întreb, credeți ca sunt șanse mari ca Rusia sa atace România?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred. Au probleme cu Ucraina, nu le trebuie si cu NATO.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce sa mai atace?

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Nu aș numi o astfel de acțiune "șansă".
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar vrea sa ne atace, sa ne ia eugenia? Nici asta nu cred ca se mai fabrica.
Avem bogatii subterane, poate doar pentru asta sa ne atace, avem aur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Cu atomice, nucleare, etc.

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru Ioandelasal):

Asa se spunea si inainte de invazie, ca nu sunt sanse mari sa atace Ucraina. Ce probleme visezi tu ca are cu Ucraina? Le da o nucleara de sare toata Ucraina in aer cu tot cu tarile NATO! Si cu tot cu globu pamantesc.

| ReddY25 a răspuns:

Nu exista momentan