| Alexluchi20 a întrebat:

Buna.Voiam sa va întreb, credeți ca sunt șanse mari ca Rusia sa atace România?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred. Au probleme cu Ucraina, nu le trebuie si cu NATO.

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru Ioandelasal):

Asa se spunea si inainte de invazie, ca nu sunt sanse mari sa atace Ucraina. Ce probleme visezi tu ca are cu Ucraina? Le da o nucleara de sare toata Ucraina in aer cu tot cu tarile NATO! Si cu tot cu globu pamantesc.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce sa mai atace?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Cu atomice, nucleare, etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Nu aș numi o astfel de acțiune "șansă".
rolling on the floor

| ReddY25 a răspuns:

Nu exista momentan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar vrea sa ne atace, sa ne ia eugenia? Nici asta nu cred ca se mai fabrica.
Avem bogatii subterane, poate doar pentru asta sa ne atace, avem aur.

Răspuns utilizator avertizat