| anonim_4396 a întrebat:

Cate sanse sunt ca Rusia sa atace Romania? Dar imigrantii veniti din tari sarace?

6 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Rusia nu stie de Romania, e inteleasa cu SUA si Europa.Ce sa mai jefuiasca de aici, deja totul e impartit.Imigrantii din tarile sarace, cand vor vedea saracia de aici or s-o tunda spre Germania si tari mai manoase. Aici ar muri de foame inaintea noastra.
Deci nu-ti face griji de rusi! Avem prieteni buni.

| Trixy65 a răspuns (pentru oprescudorin11):

Poate vin Rusii si ne fura gunoaiele de pe jos : )))). Asa ne face si curat.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Trixy65):

Deja au facut asta. Toata siderurgia a trecut prin mainile lor.Ne-au vandut combinatele la fier vechi si le-au declarat falimentul. E adevarat ca mai paraziteaza si alte domenii. Poate nu ai inteles ca rusii sunt aici si nu numai ei. Mascati in diverse firme. Taie paduri, exporta gaze si petrol si cauta si aur.Acum nu se mai lupta ca pe vremea lui Stefan cel Mare.Vin, iti iau femeile si le prostitueaza si resursele. Pe tine si pe mine ne lasa in fundul gol, dar vii. Respecta drepturile omului. Dragalasi, nu?

| Ibrahimovic a răspuns:

De ce ne-ar ataca Rusia? Ce sa ne ia? laughing)
Rusii vor doar ce a fost si ce e al lor, n-au nimic cu noi, keep calm! laughing

| wEeEk1d a răspuns:

Sanse sunt, dar cum suntem aparati de NATO ne putem simti un pic in siguranta. Imigrantii probabil te referi la teroristi, sansele sunt mai putine decat sa ne atace rusia. Atacurile teroriste in Romania este aproape de 0, 5% pana in prezent. Cred ca au fost doar 2-3 cazuri.

| Trixy65 a răspuns (pentru wEeEk1d):

Am citit undeva ca iia din Rusia au facut un tanc care rezista la atcurile de la Nato.