| abcd91 a întrebat:

Vreau sa fac scoala de soferi. Pentru analizele medicale mi se cere fisa de scolarizare. Instructorul cu care fac(este PFA) mi-a zis sa ma duc direct la policlinica si sa le spun ca o va duce el inainte de examen. imi va da asa rezultatul? sau trebuie neaparat sa duc personal fisa?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fisa trebuie ridicata de la medicul de familie pentru ca trebuie sa treaca pe ea antecedentele medicale si apoi te duci la o policlinica unde faci tot ce scrie pe fisa. Poate ca el se va duce sa o ridice dar este bine sa nu te lasi pe mana lui. Dupa ce faci vizita medicala ti-o si da. Nu vad de ce nu ai ridica-o tu!