| TVDxDamon a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu un sfat. Am dat o comanda de niste cosmetice pe un site online si mi-a venit coletul cu numele meu normal. Dar in interior erau produsele altei persoane si factura acesteia. Persoana care a primit coletul meu a spus ca se duce la politie daca nu ii trimit coletul ei, dar va intreb pe voi, ce vina am eu? Nu cei cu site-ul ar trebui sa plateasca pentru ca au incurcat coletele?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o greseala a furnizorului, o puteti rezolva usor schimband coletele intre voi.
In acest caz politia nu o sa intervina, daca esti de buna credinta, respectiv sa schimbi coletul primit cu al tau.

| LUTTY a răspuns:

Dar al tau unde a ajuns?