| buium a întrebat:

a zis un reprezentant Orange ca ma da in judecata pentru ca vand cartele Orange, dar eu le cumpar de pe alte site-uri cum ar fi mercador,, tocmai.ro,,nu stiu, sunt putin derutat vreau si eu niste explicatii

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai firma cu acest obiect de activitate si platesti impozitele la stat?
Daca nu ai savarsesti cel putin 2 infractiuni: comert fara autorizatie si evaziune fiscala.

| Radu284 a răspuns (pentru Ioandelasal):

In Romanica iti trebuie autorizatie pentru a vinde ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cei de pe mercador sunt reprezentanti ai unei firme sau cum? Eu daca cumpar calculatoare de pe mercador nu ma tine nimeni sa nu le vand.Care-i problema, intreaba tipa de la Orange care-i problema?

| buium explică (pentru anonim_4396):

Da-mi adresa ei,, sa vb cu ea