| marialarysa a întrebat:

As vrea sa vand un hard disc extern intenso memory case 2, 5" 1tb bla bla bla si nu stiu unde... ce alte site-uri mai stiti in afara de mercador, tocmai.ro si okazii.ro?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe Facebook, pe forumuri!

| cookie01 a răspuns:

Incearca pe publi24. E destul de accesat.

| ralucutzica a răspuns:

Uite aici direct link ieftin, merita banii:http://www.pcgarage.ro/rack-uri/gembird/ee2-u2s-4/ Iti da iei cand vine pachetul, cablu care il bagi in pc/laptop, dupa care introduci HDD in carcasa(rack). Bafta, Funda?

| marialarysa explică (pentru ralucutzica):

Am zis ca vreau sa vand laughing))

| Whatafy a răspuns:

Http://secondprice.ro/cont/adauga-anunt - incearca si pe acest site, este ceva site nou, dar pare sa promita multe, fii printre primii care posteaza un anunt, de obicei primele sunt cele mai vizualizate de pe acel site!