| Mary410 a întrebat:

Buna ziua. Am fost anunțat că se va începe executare silita si înființarea popririlor.
Cât timp durează până voi primi actele de înștiințare?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si ai fost instiintata doar oral?
Daca este asa vei primi destul de repede si actul de infiintare a popririi, poate in cateva zile.

| Mary410 explică (pentru Ioandelasal):

Bună. Da, azi am vorbit cu ei

| Mary410 explică:

Cu executorul am vorbit

| anonim3247 a răspuns (pentru Mary410):

Dacă ai vorbit cu el și știe unde lucrezi tu nu mai primești nimic.

| anonim3247 a răspuns (pentru Mary410):

Angajatorul a primit ceva și ar trebui de luna următoare să iei salariu mai mic.

| Mary410 explică:

Nu am nimic pe numele meu

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mary410):

Daca nu lucrezi, nu ai alt venit si nu detii bunuri mobile sau imobile nu are ce executa silit.