| AspaxxtZ a întrebat:

Bună ziua, am o problema, cine știe cum pot afla despre părinții mei dacă sunt în viata, unde sunt, ce e de ei? Eu am fost data la casa de copii, iar legea nu îmi permite sa aflu informații despre ei pentru ca nu este permis.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti solicita date de la Evidenta persoanelor si acestia iti pot spune daca traiesc, fara a le indica datele personale si fara a va putea intalni, daca acestia nu doresc sa te intalneasca.

Răspuns utilizator avertizat
| 199onur7 a răspuns:

(

-_-