| Alexandru_Francu_1989 a întrebat:

an nou fericit, am o intrebare, eu sunt rezident in Germania si sambata pe 29. am baut mult si am cazut din picioare a venit politia mi-a luat datele, credeti ca e posibil sa imi dea amenda? eu nu am facut nimic doar ca am fost beat

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Doar daca nu sunt rasisti.
Oricum atata timp cat nu ai urlat, stricat ceva sau violat esti ok

| sierra1 a răspuns (pentru Crackman):

Dar poate omul nu-și amintește (a căzut din picioare)

| Mclaren12 a răspuns (pentru Crackman):

Ce legatura are rasismul?

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Daca ai cazut din picioare pe strada, pot sa te incadreze la ceva...
iar cand piulitistii o cauta, O GASESC

exemplu: unul dormea in varful supportului semicircular al unui pod, si vine politia si ii da amenda "pentru tulburarea linistii publice", care e tulburarea linistii? ca doar dormea, sa nu imi spui ca sforaia asa de tare ca nu puteai sa treci pe pod

GEEZAZ!