| Alexandra0010 a întrebat:

Buna ziua daca ma poate ajuta cineva am cumparat o rulota din china prin alibaba si vreau sa o inmatriculez problema e ca nu are serie de sasiu pentru ca e noua daca stie cineva unde trebuie sa ma duc ce acte imi trebuie si costurile. Multumesc

4 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Trabuie sa o duci la rar cu talonul si facturile de achizitie sa ii sableze ei o serie.dar e imposibil sa nu aibe o serie pe undeva.

| Alexandra0010 explică (pentru Ensiferum):

Nu are serie mi-a spus chiar chinezul care s-a ocupat de ea. Nu ati putea sa-mi spuneti cat m.ar costa seria si cam cat dureaza?

| Alexandra0010 explică:

Am uitat sa mentionez ca nu am nici talon la ea.

| Ensiferum a răspuns (pentru Alexandra0010):

In cazul asta ma cam depaseste, cauta pe google o fabrica de carosari din Romania si roaga-i sa iti de-a niste informatii deoarece si ei fabrica de la 0 si inscriu tot felul de prototipuri.