| AlexT99 a întrebat:

Bună ziua, îmi puteți spune dacă eu am pasaportul trimis la ambasada din Londra și eu ma aflu în Germania pot sa sun la ei sa îl trimita la o ambasadă din zona mea? Mulțumeschappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa suni si o sa afli daca ti-l trimit la Ambasada Romaniei din Germania.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti sa faci asta. Dar nu inteleg de ce pasaportul este acolo.

| AlexT99 explică (pentru darrio2007):

Când am făcut pasaportul, era înainte de pandemia de covid și planul era sa îl ridic eu de la ambasada dar după o săptămână să închis tot laughing si am plecat și eu înapoi în țară