| SsGg a întrebat:

Buna,
Am o nelamurire in legatura cu inscrierile la facultati. Am urmat o facultate la taxa de care m am lasat, anul acesta vreau sa aplic la o alta. Intrebarea mea este daca am nevoie de vreo adeverinta care sa ateste faptul ca am mai fost la o facultate avand in vedere ca aceasta a fost la taxa?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o adeverinta. Doar daca erai la fara taxa atunci trebuia sa spui asta ori sa duci o adeverinta.