| MariusStef12 a întrebat:

Buna ziua!
Maine din cate stiu se fac 30 de zile de la restrictiile impuse pentru nevaccinati. Stiti daca s-au prelungit sau ce se va intampla de maine? In hotararile de guvern nu apar dacat ceva restrictii?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Care restrictii ca la noi totul e lejer, lumea merge fara masca in continuare pe strada, doar prostia asta ca nu ai voie fara certificat verde in anumite locuri in rest nu e nimic restrictiv la noi in tara.
restrictii ar fi daca ar fi ca un Austria, dar au avut grija alde grasa de Sosoaca si toti spalatii pe creieri sa ne putem imbolnavi in continuare doar pentru ca ei nu-s de acord cu nicio masura de preventie : masca si vaccinul... sper ca toate aceste personaje sa le vad pe la ATI si atunci medicii ar fi prosti sa puna mana pe cei care cu vehementa au fost anti-vaccinisti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In 8 noiembrie s-a hotarat pelungirea starii de alerta cu inca 30 zile si implicit a restrictiilor.

| MariusStef12 explică (pentru suntserios):

Ok dar care restrictii? toate date acum 30 de zile?

| Simpatic a răspuns (pentru MariusStef12):

Da

| suntserios a răspuns (pentru MariusStef12):

Toate

| MariusStef12 explică (pentru suntserios):

Pentru ca restrictiile date acum 30 de zile erau cum ar veni peste starea de alerta in care suntem de un an jumate

| mudokins78 a răspuns:

1994 cairo/Egypt.