| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Navigând pe Ipad aseara, ca reclama mi-a aparut un site porno si un mesaj care mă anunța că am de plătit o amendă de 300lei,si ca adresa mea este urmarita,sa platesc paypal aceasta suma. Si chiar scria acolo Poliția Română laughing). Eu stiam ca aceasta amenintare este un virus,dar nu mi-a blocat Ipad-ul, poate ataca iOs 7? A mai patit cineva asa ceva?

3 răspunsuri:
| SpanoCBR a răspuns:

Buna. Nu trebuie sa platesti nimic happy ignora reclama aia pentru ca daca apesi pe ea s-ar putea sa iei si un virus (doar daca ai jailbreak facutadica daca ai aplicatia Cydia pe ecran).

| Dragomir_Floryn_1996 a răspuns:

Am patit si eu la fel big grin ignora ca nu se intampla nimica laughingwinking

| AnnabellaBB a răspuns (pentru Dragomir_Floryn_1996):

Am ignorat si nu s-a intamplat nimic laughing)