| anonim_4396 a întrebat:

Se poate ca o masina de politie de la rutieră sa aiba camera pentru radar? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai tocmai cei de la rutiera au radar montat pe masini altfel cu ce s-ar mai ocupa acesti curcani increzuti? Degeaba ii dau sefii afara din birouri crezi? Nu! Ca sa dea amenzi.
De cate ori merg la vreun drum lung vad melteni cu masini diesel puternice (ca deah marlanul nu are masina cu multi cai turbo-benzina ca nu si-o permite) si trec cu asa viteza pe langa mine de nu inteleg unde mortii lor se grabesc ca tocmai pestii si golanii in marea lor majoritate au "bolizi" de astia de 10.000 de euro si 180 de cp din care mai traiesc 150, dar ei se grabesc frate de parca pierd vreun simpoziom sau ceva cu adevarat important, ei bine tocmai acesti nenorociti de obicei scapa de radar happy
Nu le iau nici politistilor apararea ca si astia sunt niste nesimtiti cu impresii pe ei si care trateaza cetateanul care le plateste salariul de sus! "Porci" asa cum ii numesc americanii.

| mihai69 a răspuns:

Evident că da.

| Catrice a răspuns:

Fix aia is cu radarul laughing

| KR0NSTADT a răspuns:

Sunt sigur că toți cunoscuții îți spun cât de frumoasă și deșteaptă ești.