| Freddy_Maryus_1993_hEcv a întrebat:

Buna zuua.
Am o problema grava, prin martie anul acesta am avut un catele Bishon de 2 luni pe care l-am pus la vanzare cu 100 lei. Cineva m-a contactat, am vorbit, mi-a trimis banii prin wester union si am ridicat banii. Intre timp catelul a murit, iar astazi m-au sunat de la politie sa maerg sa ma audieze. Ce sfaturi imi puteti da?

5 răspunsuri:
| JeJeleu a răspuns:

Aoleu ce poveste
Trebuie neaparat sa-i dai banii inapoi scuze pentru ca s-a deranjat atat si acuma crede ca l-ai pacalit doar pentru banii aia.
Bafta.

| Freddy_Maryus_1993_hEcv explică (pentru JeJeleu):

Astazi am fost la politie am dat declaratie iar maine merg la Galati de unde este aceea persoana. In declaratie am mentionat ca nu a fost vorba de inselaciune si ca ii voi returna banii. Banii am vrut sa ii returnez de atunci, dar contul de mercador a fost blocat si nu am mai putut tine legatura cu ea. Sa vad ce rezolv maine si revin cu postare. Sper sa iasa bine sad

| Aliendina27 a răspuns:

Da-i banii înapoi omului. Ce vina are el dacă a murit cainele? Returneaza-i banii...

| Marian_Militaru_1994 a răspuns:

Dai bani omului inapoi si spune-i ca catelul a murit.