| eeeh a întrebat:

Cam cat costa o chirie cu 2 camere in Bucuresti in sectorul 6? Dar cu 1 camera? acolo pe unde s-a facut metroul drumul taberei parca ii zice

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu 2 camere peste 300EUR daca vrei sa fie ceva cat de cat decent si nu vechi.

| Emma30555 a răspuns:

Chiriile variază în funcție de cum arata apartamentul, zona în sine, dacă găsești un proprietar prin cunoștință poți găsi ceva mai ieftin, sunt destule agenții imobiliare care cu asta se ocupa. Cred ca o garsoniera începe de la 150 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300€ o garsoniera nu foarte modern mobilată. Nu îți recomand zona drumul taberei. Sunt foarte mulți boschetari și nebuni

| lutaagresoru a răspuns:

Am un coleg care da 270 impreuna cu prietena lui. Sunt destul de ieftine.