| Feyenooord666666 a întrebat:

Cam de ce salar ai nevoie ca sa duci un trai cat de cat decent in Cluj Napoca?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu ai mentionat cel mai important lucru: stai in chirie sau ai propria locuinta? Ca si chirias, eu zic ca ai nevoie de un salariu in jurul sumei de 2.500 de ron pentru a trai, cat de cat, bine. Daca ai doar utilitatile de platit, atunci 1500-1700 de ron ar fi de ajuns.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai locuinta asigurata si te gospodaresti bine, atunci 1000-1500 lei net / persoana.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde... platesti chirie? daca da cat? ai de intretinut o masina? esti singur? samd. Trai decent inseamna altceva de la persoana la persoana

| Yasmin875 a răspuns:

1500-2000 de lei.happy