| kikizzz a întrebat:

Cand o sa putem iesi afara si dupa orele 22:00?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cănd o să ni se dea voie. Logic, nu?

| Holiday a răspuns:

Poti iesi si acum daca deplasarea se incadreaza in una din situatiile din declaratia pe propria raspundere, sau in interes de serviciu cu adeverinta de la angajator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ora 22:00!

| oz_1736 a răspuns:

Nu se stie, ca vrea sa-i mai tina pe unguri in Romania

| sadrian46 a răspuns (pentru oz_1736):

Ungurii din România sunt cetățeni români ca și tine. Asta dacă știi și înțelegi ce înseamnă cetățean.

| oz_1736 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu conteaza ce spun si vor oamenii. Politica face altceva. Invrajbire, dezbinare... Si sunt oameni care aleg sa se comporte si sa adopte felul in care sunt manipulati ca stil de viata. Psd+Udmr= distrugerea tarii in care traim. In fine, asta e discutie ce tine o noapte intreaga si o naveta de bere

| sadrian46 a răspuns (pentru oz_1736):

Mai multe navete de bere. Fără alcool îm cazul meu.
Nu conteaza ce spun si vor oamenii.
Contează. Mișcări de stradă au schimbat un guvern și l-au adus pe Johannis la putere.
Politica conduce țara. Țara are nevoie să fie condusă.
Oamenii este adevărat că sunt manipulați prin modul de acces la informație, prin mass media. Dar poți să îți dai seama de asta și să nu te lași manipulat.
Restul comentariilor pentru altă noapte+navetă de bere.

Răspuns utilizator avertizat