| VadTot a întrebat:

Va creste Euro, dupa alegerile Prezidentiale,?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

In alti ani a crescut? La fel si anul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu depinde de prezidentiale.Dolarul tinde sa creasca, datorita tensiunii din Ucraina. Daca tensiunea se amplifica si se ajunge la mai rau, dolarul va creste iar euro va scadea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot ti-ai pus poza aia si vezi tot, trebuia sa stii asta.happy

| VadTot explică (pentru anonim_4396):

Eu zaresc ceva. dar nu prea imi dau seama ce este!
Vad cum lumea. va aduce din nou PSD la conducere... Cum Ponta va fi Cel mai Slab presedinte din ultimii 25 de ani!
Vad cum vor aparea multe alte taxe noi!
Mai vad cum foarte multi Romani vor alege sa plece din tara!

| Kumiko19 a răspuns:

Nu depinde de președinte asta.