| cutache a întrebat:

Care credeti ca este lucrul cel mai grav care se intampla in Romania de azi?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Din pacate s-a intamplat o nenorocire:ratiunea a murit nu doar a adormit.

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Saracia, spitalele de rahat, medicii inconstienti. De politica nu mai comentez nimic... nu mai are sens.

| Vizitiul a răspuns:

Nu se gasesc solutii pentru iesirea din criza, tara aceasta se duce dracu, iar politicienii se cearta intre ei in loc sa gaseasca solutii pentru rezolvarea problemelor.

| alecs871 a răspuns:

Greva la metrou laughing

| angella1972 a răspuns:

Lipsa unui viitor pentru cei tineri, faptul ca parintii nu mai au bani sa-si trimita copii la scoala, oameni care mor cu zile in spitale din lipsa medicamentelor si a caldurii, jaful la care suntem supusi prin taxe si impozite din ce in ce mai mari, si tupeul celor care apar la tv sa-si arate averile, poze din croaziere de mii de euro sau animalele de companie alintate si inzorzonate mai nou cu bijuterii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iluzia democratieiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pentru cei ma sus ca au enumerat cate ceva... nu pot spue decat ca aceste lucruri exsta deoarece nevole de avere numai profitnd de naivitatea unor oameni care stau si indura... Oare se poate si mai rau? Asta ne vom lamuri abia atunci cand oamenii se vor trezi la vaga realitate din Romania. Totul va fi bine... atunc cand va avea grija de tara un om cu adevarat binefacator... adica niciodata...deci putem sa ne facem testamentul inca de pe acum... justitia e oarba, spitalele ...nci nu mai vorbesc...

Mult succes

| casnicavirtuala a răspuns:

Indiferenta, lipsa patriotismului.

| casnicavirtuala a răspuns:

Si nu numai...sunt atatea. pot spune ca saracia genereaza ura si egoism.si la noi sa recunoastem...ne mai confruntam si cu prostia.