| LisaJulie a întrebat:

Care guvernare a fost mai nasoala? Victor Orban,Florin Cîțu, Nicolae Ciuca sau Ciolacu? De ce?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orban a fost ca o floare intre astia... mai ales ca a guvernat in plin inceput de pandemie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niste hoți toti ăstia

| johnnny123 a răspuns:

Din fericire, Viktor Orban nu a guvernat niciodată România. Cred că te referi la Ludovic Orban.

| gabicoo a răspuns:

Victor Orban este premierul Ungariei - dacă ești curioasă te poți muta acolo!
Guvernarea lui Cîțu poate fi clasificată drept sinistră, a lui Orban (Ludovic) drept nasoală, a lui Ciucă drept ĂĂĂĂ, iar a lui Ciolacu este penibilă!

| Hyperion7 a răspuns (pentru gabicoo):

Aveți dreptate și n-aveti.
Sa va zic și de ce, Viktor Orban cu K este premierul Ungariei, in timp ce Victor Orban a fost prim ministru un an și ceva in perioada pandemiei.
*știu c-ati zis-o așa ...sa îi dați dauna, da' nu contează* big grin

| Bula a răspuns (pentru Hyperion7):

Vrei sa spui: LUDOVIC Orban? :O

| gabicoo a răspuns (pentru Hyperion7):

Pe al nostru fost premier îl cheamă Ludovic Orban zis și LuCovid! Și da pe primul ministru al Ungariei îl cheamă cu k.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Bula):

Da,vreau sa spun Ludovicbig grin

| Hyperion7 a răspuns:

Cam toți au făcut ce-au vrut, însă pot spune că de când a venit Ciolacul pe "tron", lumea a luat-o rău la vale.
Contradicții în declarații, incidentele din spitale, creșterea taxelor etc

| ReddY25 a răspuns:

Toate